Turnaj v přehazované v Lovosicích

Dne 27.5.2014 se uskutečnil turnaj v přehazované v Lovosicích. Naší školu reprezentovala 2 družstva (14 žáků). Turnaj probíhal venku. I za stižených podmínek, během turnaje velmi intenzivně pršelo, se naše jedno družstvo umístilo na krásném druhém místě.

Krajské kolo v lehkoatletickém čtyřboji v Lounech

Dne 29. 5. 2014 proběhlo krajské kolo v lehkoatletickém čtyřboji v Lounech. Z naší školy se zúčastnila 1 dívka. Na sportovce čekaly 4 disciplíny (hod kriketovým míčkem, skok do dálky, běh na 60 m, běh na 1 200 m (chlapci) a 800 m (dívky). Naše sportovkyně byla velmi úspěšná, skončila na velmi pěkném čtvrtém místě.

Lehkoatletický čtyřboj v Roudnici nad Labem

Dne 7. 5. 2014 proběhlo okresní kolo v lehkoatletickém čtyřboji v Roudnici nad Labem. Z naší školy se zúčastnily 3 družstva (4 chlapci, 7 dívek). Na sportovce čekaly 4 disciplíny (hod kriketovým míčkem, skok do dálky, běh na 60 m, běh na 1 200 m (chlapci) a 800 m (dívky). Naše výprava byla velmi úspěšná, přivezli jsme si několik medailí a jedna starší žákyně postoupila do krajského kola v Lounech.

Plavecká výuka v Roudnici nad Labem

Tak jako každý rok se i naše škola letos zúčastnila plavecké výuky v Roudnici nad Labem. Od dubna do června se děti učily plavat, pohybovat ve vodě, potápět, skákat do vody a otužovat se. Při výuce měly možnost využít různé plavecké pomůcky, které jim napomáhaly lépe využít jejich dovednosti. Všem se plavání moc líbilo a už se těší na příští rok.

Okresní kolo ve stolním tenise - Litoměřice

Dne 2. 5. 2014 se uskutečnilo okresní kolo ve stolním tenise. Z naší školy se zúčastnili 2 chlapci. Sportovci hráli systémem každý s každým. Naši sportovci obsadili 2. a 3. místo.